Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
299 dkk

Leggings med leopardprint i brune nuancer
Sandgaard (fra Studio)

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super fine leopardleggings fra Sandgaard.

De er i en god strækbar viskosejersey.

Der er i linningen en god bred elastikkant.

Et par skønne leggings som flot vil kunne styles til en tunika.

  • Viskosejersey
  • Gårtonet leopardprint
Størrelse42444648505254
Buksernes linning707581869197102
Buksernes linning udstrakt849198105112119126
Buksernes hoftemål9296101105109114118
Buksernes indvendig benlængde76767677777777
Buksernes omkreds ved lår52555962656972
Buksernes omkreds ved læggen22242628303234

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 59822-SG131-BrownLeoprint
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-