Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Leggings med leopardprint i brune nuancer fra Sandgaard (fra Studio)
299 dkk

Leggings med leopardprint i brune nuancer
Sandgaard (fra Studio)

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super fine leopardleggings fra Sandgaard.

De er i en god strækbar viskosejersey.

Der er i linningen en god bred elastikkant.

Et par skønne leggings som flot vil kunne styles til en tunika.

  • Viskosejersey
  • Gårtonet leopardprint

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse42444648505254
Buksernes linning707581869197102
Buksernes linning udstrakt849198105112119126
Buksernes hoftemål9296101105109114118
Buksernes indvendig benlængde76767677777777
Buksernes omkreds ved lår52555962656972
Buksernes omkreds ved læggen22242628303234

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 95% Viskose 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 59822-SG131-BrownLeoprint
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-