Beige bengalin leggings med stræk fra Sandgaard (fra Studio)
  • Beige bengalin leggings med stræk fra Sandgaard (fra Studio)

Beige bengalin leggings med stræk

Mærke: Sandgaard (fra Studio)
299,- DKK
På lager. Kan afsendes i dagi
Dag til dag levering bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 799,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis ombytning
Produktbeskrivelse
  • Bæltestropper og snydelommer
  • Smalle ben

Bred elastik i linning, Strækbar

Målskema
Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan - Strækbar viskose bengalin
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG106-Latte | 75447
Farve : Brun
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • 29,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 39,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 49,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 39,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Følg os på Instagram
Trustpilot

Se hvad vores kunder skriver om os

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot