Brune bengalin leggings med snydelommer fra Sandgaard (fra Studio)
  • Brune bengalin leggings med snydelommer fra Sandgaard (fra Studio)
299 dkk

Brune bengalin leggings med snydelommer
Sandgaard (fra Studio)

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Bred elastik i linning
  • Strækbar
Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 70466-SG106-Brown
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-