Sorte basis 3/4 viskose leggings i viskose jersey fra Zizzi
  • Sorte basis 3/4 viskose leggings i viskose jersey fra Zizzi
  • Sorte basis 3/4 viskose leggings i viskose jersey fra Zizzi
  • Sorte basis 3/4 viskose leggings i viskose jersey fra Zizzi
  • Sorte basis 3/4 viskose leggings i viskose jersey fra Zizzi
149,- DKK

Sorte basis 3/4 viskose leggings i viskose jersey
Zizzi

På lager. Kan afsendes i dagi Dag til dag leveringstrong> bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 799,- Prisgaranti - vi er billigst

Den skønne basis viskose leggings fra Zizzi med 3/4 benlængde

Disse leggings har elastik i taljen og en fantastisk elastisk pasform.

De er fremstillet i den blødeste jersey med stretch.

Bukserne er sorte med en let shiny overflade.

Perfekt under tunikaer, kjoler og nederdele.

Målskema
StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(52/54)XXL(56)
Buksernes linning6674818996
Buksernes linning udstrakt9099107116124
Buksernes hoftemål94100105111116
Buksernes indvendig benlængde5859596060
Buksernes omkreds ved lår5457606366
Buksernes omkreds ved læggen2830313334

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 93% Viskose/7% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zizzi
Varenummer: N00011V-Black | 89907
Farve : Sort
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • 29,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 39,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 49,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 39,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Trustpilot

Se hvad vores kunder skriver om os

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot