💰 TILBUD - 50% 💰

Blå Ashley denimjeans med frynsekant fra Studio
  • Blå Ashley denimjeans med frynsekant fra Studio
  • Blå Ashley denimjeans med frynsekant fra Studio
699 dkk

Blå Ashley denimjeans med frynsekant
Studio

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super fine blå denimjeans fra Studio.

De er i den velkendte Ashley model, der er god til

kvinder med fylde omkring maven, og knap så meget hofter og lår.

De er lavet i en skøn bomudskvalitet med masser af stræk.

Nederst på benet er der en fin frynsekant, go så har bukserne lommer for og bagtil.

  • Bomuldskvalitet
  • Super stretch
  • Ashley
  • Knap og lynlås
Størrelse444648505254
Buksernes linning8492100108116124
Buksernes linning udstrakt94101108116123130
Buksernes hoftemål98104111117124130
Buksernes indvendig benlængde686868686868
Buksernes omkreds ved lår606366707376
Buksernes omkreds ved læggen242832364044

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 69% Bomuld 29% Polyester 2% Elastan
Vaskeanvisning:
Mærke: Studio
Varenummer: 57016-099714-dark_blue_ashley_lænde32
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-