💰 SPAR 50% 💰

Hvide skånebukser i microfiber fra Gozzip
  • Hvide skånebukser i microfiber fra Gozzip
  • Hvide skånebukser i microfiber fra Gozzip
219 dkk

Hvide skånebukser i microfiber
Gozzip

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skønne hvide skånebukser fra Gozzip i let microfiber.

  • Strækbar
  • Elastik i linningen
  • Ekstra lange ben
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning687989100
Buksernes linning udstrakt8495105116
Buksernes hoftemål829199108
Buksernes indvendig benlængde26272728
Buksernes omkreds ved lår52566064
Buksernes omkreds ved læggen40444852

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 90%polyamid + 10%elastane - strækbar
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 66980-9907-White
Farve : Hvid

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-