Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip
  • Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip
  • Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip
  • Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip
249,- DKK

Skånebuks i smart dyreprint
Gozzip

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Elastik i linning
  • Strækbar
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning687989100
Buksernes linning udstrakt8495105116
Buksernes hoftemål829199108
Buksernes indvendig benlængde26272728
Buksernes omkreds ved lår52566064
Buksernes omkreds ved læggen40444852

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 90% Polyamid, 10% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 63163-9907-1-BrownLeoprint
Farve : Print

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-