Kurv Du har 0 varer i kurven
×

Sidst lagt i kurven. Se alle

Din indkøbskurv er tom.

  • Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip
  • Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip
  • Skånebuks i smart dyreprint fra Gozzip

Skånebuks i smart dyreprint

Mærke: Gozzip
249,- DKK
På lager. Kan afsendes i dagi
Dag til dag levering bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 599,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis ombytning
Kundeservice
Har du et spørgsmål? Chat med os i dagtimerne man-fre.
Produktbeskrivelse
  • Elastik i linning
  • Strækbar
Målskema
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning687989100
Buksernes linning udstrakt8495105116
Buksernes hoftemål829199108
Buksernes indvendig benlængde26272728
Buksernes omkreds ved lår52566064
Buksernes omkreds ved læggen40444852

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 90% Polyamid, 10% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 9907-1-BrownLeoprint | 63163
Farve : Print
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til afhentningssted ved køb over 599,-
  • 35,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 45,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 55,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 55,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Følg os på Instagram