kentmedom
Kurv Du har 0 varer i kurven
×

Sidst lagt i kurven. Se alle

Din indkøbskurv er tom.

  • Rød culotte buks i strækbar viskose fra Gozzip
  • Rød culotte buks i strækbar viskose fra Gozzip
  • Rød culotte buks i strækbar viskose fra Gozzip
  • Rød culotte buks i strækbar viskose fra Gozzip

Rød culotte buks i strækbar viskose

Mærke: Gozzip
599,- DKK
På lager. Kan afsendes i dagi
Dag til dag levering bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 599,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis ombytning
Kundeservice
Har du et spørgsmål? Chat med os i dagtimerne man-fre.
Produktbeskrivelse

Elastik i linning, 7/8 længde, Brede ben, Strækbar, Knap og lynlås, Lommer

Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt106109113116119123126
Buksernes hoftemål112115119122125129132
Buksernes indvendig benlængde66666767676868
Buksernes omkreds ved lår76798184878992
Buksernes omkreds ved læggen60616263646566

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 9903-11Red | 69709
Farve : Rød
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til afhentningssted ved køb over 599,-
  • 35,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 45,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 55,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 55,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Følg os på Instagram