Sandfarvede Step-fit capri bukser i viskose bengalin fra Zhenzi
  • Sandfarvede Step-fit capri bukser i viskose bengalin fra Zhenzi
  • Sandfarvede Step-fit capri bukser i viskose bengalin fra Zhenzi
  • Sandfarvede Step-fit capri bukser i viskose bengalin fra Zhenzi
299 dkk

Sandfarvede Step-fit capri bukser i viskose bengalin
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Fine sandfarvede capri bukser fra Zhenzi.

Bukserne er fremstillet i en god viskose bengalin med stræk.

Modellen er Zhenzi'z Step model, som sidder tæt ved hoften og har brede ben.

De sidder super godt, med elastik i taljen.

En smart buks, som er både behagelig og åndbar.

Detaljer:

  • Strækbar viskose bengalin
  • Sidder tæt ved hofte
  • Brede ben
  • Elastik linning
  • Lommer

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse4244464850525456
Buksernes linning909498102106110114118
Buksernes linning udstrakt104110116122128134140146
Buksernes hoftemål108111115118122125129132
Buksernes indvendig benlængde4444454545454646
Buksernes omkreds ved lår6265677072757780
Buksernes omkreds i bunden3839404143444546

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 42939 2403678-0200
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sandfarvede Step-fit capri bukser i viskose bengalin