💰 UDSALG 💰

Viskose stumpebukser i mørkeblå med blomsterprint fra Zizzi
  • Viskose stumpebukser i mørkeblå med blomsterprint fra Zizzi
  • Viskose stumpebukser i mørkeblå med blomsterprint fra Zizzi
279 dkk

Viskose stumpebukser i mørkeblå med blomsterprint
Zizzi

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skønne mørkeblå stumpebukser med flot blomsterprint.

  • Viskose
  • Løs pasform
  • Lommer
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58-60XXL 62-64
Buksernes linning809099109118128
Buksernes linning udstrakt102112123133144154
Buksernes hoftemål124133142152161170
Buksernes indvendig benlængde505050505050
Buksernes omkreds ved lår82869195100104
Buksernes omkreds ved læggen727681859094

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 100% Viskose - Fast stof
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zizzi
Varenummer: 64182-V00036M-IndianSummerFlower
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-