• back
149 dkk

Sorte leggings med god elastik i taljen
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Flotte sorte leggings i en lækker kvalitet fra Zhenzi.

Disse leggings er tætsiddende og har en god bred elastikkant i taljen.

Et par leggings der sidder perfekt og former benene flot

  • Blødt og strækbart materiale
  • Elastik i taljen

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning64697580
Buksernes linning udstrakt9096102108
Buksernes hoftemål70758186
Buksernes indvendig benlængde70717172
Buksernes omkreds ved lår32353740
Buksernes omkreds ved læggen26272930

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 93% Polyamid, 7% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 2511760-0900
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sorte  leggings med god elastik i taljen