Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
  • Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
  • Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
  • Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
  • Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
  • Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
  • Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben fra Zhenzi
299 dkk

Ikke på lager

Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben
Zhenzi

1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Dejlige fitness bukser med brede ben fra Zhenzi.

Bukserne har en høj talje med en bred mønstret linning.

I linningen er der både en god elastik samt snøre så man kan binde dem ind.

Bukserne er lavet i et dejligt materiale med god stræk.

De er derfor utroligt behagelige at have på.

Buksebenene er brede med en lyserød syning ned af siden.

Super smarte og behagelige fitness bukser, med god rummelighed og plads til mave, hofter og lår

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseM(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning82879398
Buksernes linning udstrakt102107113118
Buksernes hoftemål108112116120
Buksernes indvendig benlængde80808181
Buksernes omkreds ved lår62656770
Buksernes omkreds ved læggen44464850

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 88% POLYESTER, 12% ELASTANE - SOLID -
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 23115 2212344-0900
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sorte fitness bukser mønstret linning og brede ben