Sorte 7/8 leggings med grønne og magenta farvede blomster

Flere visninger

Sorte 7/8 leggings med grønne og magenta farvede blomster -
Fra Gozzip

Specialpris: 299 dkk

Pris: 499 dkk

PĂĄ lager

Prisgaranti

* Påkrævede felter

Skønne sorte 7/8 leggings fra Gozzip.

De er lavet i et dejligt strækbart materiale og har elastik i taljen, så de sidder bare helt fantastisk.

Benene har 7/8 dels længde, så det stumper en lille smule.

Grund farven pĂĄ leggingsene er sort med en stribet struktur.

De er fremstillet i en god bomuldsblanding med meget stræk.


Se MĂĄlskema pĂĄ 3. faneblad

Kvalitet: 55% Polyester, 40% Bomuld, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: G173042-black
Farve : Array
StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning728191100
Buksernes linning udstrakt90103117130
Buksernes hoftemĂĄl104114124134
Buksernes indvendig benlængde72727272
Buksernes omkreds ved lĂĄr56596164
Buksernes omkreds ved læggen34363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

SĂĄdan bruger du mĂĄlskemaet

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 35,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sorte 7/8 leggings med grønne og magenta farvede blomster