Sorte 7/8 leggings med grønne og magenta farvede blomster

Flere visninger

Specialpris: 299 dkk

Pris: 499 dkk

Ikke pĂĄ lager Prisgaranti

Sorte 7/8 leggings med grønne og magenta farvede blomster
Gozzip

Skønne sorte 7/8 leggings fra Gozzip. De er lavet i et dejligt strækbart materiale og har elastik i taljen, så de sidder bare helt fantastisk. Benene har 7/8 dels længde, så det stumper en lille smule. Grund farven på leggingsene er sort med en stribet struktur. De er fremstillet i en god bomuldsblanding med meget stræk.

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning728191100
Buksernes linning udstrakt90103117130
Buksernes hoftemĂĄl104114124134
Buksernes indvendig benlængde72727272
Buksernes omkreds ved lĂĄr56596164
Buksernes omkreds ved læggen34363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

SĂĄdan bruger du mĂĄlskemaet

Kvalitet: 55% Polyester, 40% Bomuld, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: G173042-black
Farve : Array

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sorte 7/8 leggings med grønne og magenta farvede blomster