Beige capri leggings med stræk fra Sandgaard (fra Studio)
  • Beige capri leggings med stræk fra Sandgaard (fra Studio)
299,- DKK

Beige capri leggings med stræk
Sandgaard (fra Studio)

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Bred elastik i linning
  • 3/4 benlængde
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883889398103108
Buksernes linning udstrakt100105109114119123128
Buksernes hoftemål9296101105109114118
Buksernes indvendig benlængde49495050505151
Buksernes omkreds ved lår54565961636668
Buksernes omkreds ved læggen32343537394042

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan - Strækbar
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 75475-SG107-Latte
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-