Rosa bengalin leggings med stræk fra Sandgaard (fra Studio)
  • Rosa bengalin leggings med stræk fra Sandgaard (fra Studio)
299,- DKK

Rosa bengalin leggings med stræk
Sandgaard (fra Studio)

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Bælestropper og snydelommer
  • Smalle ben
  • Bred elastik i linning
  • Strækbar
Størrelse444648505254
Buksernes linning788693101108116
Buksernes linning udstrakt100108116124132140
Buksernes hoftemål9298103109114120
Buksernes indvendig benlængde828282828282
Buksernes omkreds ved lår545760626568
Buksernes omkreds ved læggen303234363840

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan - Strækbar
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 75455-SG106-OldRose
Farve : Lyserød

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-