Hvide viskose leggings fra Sandgaard (fra Studio)
  • Hvide viskose leggings fra Sandgaard (fra Studio)
199,- DKK

Hvide viskose leggings
Sandgaard (fra Studio)

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Viskose jersey
  • Bred elastik i linning
  • Strækbar
Størrelse444648505254
Buksernes linning7681869095100
Buksernes linning udstrakt96101106110115120
Buksernes hoftemål98104109115120126
Buksernes indvendig benlængde787878797979
Buksernes omkreds ved lår565861636668
Buksernes omkreds ved læggen283031333436

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 95% Viskose, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: 75411-SG102-White
Farve : Hvid

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-