Hvide viskose leggings fra Sandgaard (fra Studio)
  • Hvide viskose leggings fra Sandgaard (fra Studio)

Hvide viskose leggings

Mærke: Sandgaard (fra Studio)
199,- DKK
På lager. Kan afsendes i dagi
Dag til dag levering bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 799,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis ombytning
Produktbeskrivelse

Viskose jersey, Bred elastik i linning, Strækbar

Målskema
Størrelse444648505254
Buksernes linning7681869095100
Buksernes linning udstrakt96101106110115120
Buksernes hoftemål98104109115120126
Buksernes indvendig benlængde787878797979
Buksernes omkreds ved lår565861636668
Buksernes omkreds ved læggen283031333436

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 95% Viskose, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Sandgaard (fra Studio)
Varenummer: SG102-White | 75411
Farve : Hvid
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • 29,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 39,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 49,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 39,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Følg os på Instagram
Trustpilot

Se hvad vores kunder skriver om os

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot