Bukser med strop under foden  fra Studio
  • Bukser med strop under foden  fra Studio
  • Bukser med strop under foden  fra Studio
499 dkk

Bukser med strop under foden
Studio

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super fede leggings fra Studio.

Leggingsene er i en god kraftig kvalitet, og de har et højt indhold af viskose.

De har et godt stræk, og så er der bæltestropper.

I bunden af benet er der en elastikstrop, som er super trendy.

Derudover er elastikstroppen meget praktisk, da den holder leggingsene ned i fx støvler.

  • Højt indhold af viskose
  • Trendy
  • Elastikstrop
  • Praktisk

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning829199108
Buksernes linning udstrakt98112126140
Buksernes hoftemål112122132142
Buksernes indvendig benlængde uden elastik78787979
Buksernes omkreds ved lår64697580
Buksernes omkreds ved læggen32364044

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 70% Viskose 25% Polyester 5% Elastane
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: 49813-S201825-Black
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-