Kurv Du har 0 varer i kurven
×

Sidst lagt i kurven. Se alle

Din indkøbskurv er tom.

  • Sorte bukser med elastik fra Studio
  • Sorte bukser med elastik fra Studio

Sorte bukser med elastik

Mærke: Studio
399,- DKK
På lager. Kan afsendes i dagi
Dag til dag levering bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 599,- Prisgaranti - vi er billigst Gratis ombytning
Kundeservice
Har du et spørgsmål? Chat med os i dagtimerne man-fre.
Produktbeskrivelse

Elastik i linning, Smalle ben, Strækbar

Målskema
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning8091101112
Buksernes linning udstrakt94107119132
Buksernes hoftemål110121131142
Buksernes indvendig benlængde75757474
Buksernes omkreds ved lår62677378
Buksernes omkreds ved læggen30323436

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 95% Polyester 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: S195833-Black | 47001
Farve : Sort
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til afhentningssted ved køb over 599,-
  • 35,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 45,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 55,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 55,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Følg os på Instagram