Prisbasker kun i dag - spar 50 %  Klik her

Lys lilla 7/8 bengalin buks fra Studio
  • Lys lilla 7/8 bengalin buks fra Studio
599 dkk

Lys lilla 7/8 bengalin buks
Studio

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Lækker og meget fin buks fra Studio.

Den er lavet i en lækker bengalin stræk kvalitet og har skjulte lommer i siderne.

Detsuden lukkes buksen i den ene side, med en skjult lynlås.

Flot buks i en lækker rolig lilla farve.

  • 7/8 længde
  • Lilla
  • Bengalin stræk
  • Skjult lynlås.

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse4244464850525456
Buksernes linning889399104110115121126
Buksernes linning udstrakt9096101107113119124130
Buksernes hoftemål108113118123127132137142
Buksernes indvendig benlængde7070707071717171
Buksernes omkreds ved lår5861656872757982
Buksernes omkreds ved læggen3233343535363738

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 75% Viskose / 25% Bomuld / 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: 42270 S192868-Lilac
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Lys lilla 7/8 bengalin buks