• back
499 dkk

Løse pink viskose bukser med smockelastik
Studio

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Smarte løse bukser i 100% en viskose kvalitet fra Studio.

De har en god vidde i benene og en lækker bred smockelastik i taljen.

Et par bløde bukser i en utrolig fin farve.

  • Pink
  • Smockelastik
  • 100% Viskose.

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning8091101112
Buksernes linning udstrakt102113123134
Buksernes hoftemål122133143154
Buksernes indvendig benlængde76767777
Buksernes omkreds ved lår68768492
Buksernes omkreds ved læggen68737984

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 100 % Viskose
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: S192860-Fuchia
Farve : Pink

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Løse pink viskose bukser med smockelastik