499 dkk

Marineblå viskose bukser med blomsterprint
Studio

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Lette viskose bukser med flot blomsterprint fra Studio.

Bukserne har en lækker bred smockelastik i taljen med en fin snøre.

I siderne har bukserne lækre lommer.

  • Viskose
  • Lommer
  • Blomsterprint
  • Smockelastik.

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning808999108
Buksernes linning udstrakt104113121130
Buksernes hoftemål124135145156
Buksernes indvendig benlængde72737576
Buksernes omkreds ved lår68737782
Buksernes omkreds ved læggen32364044

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 100 % Viskose
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: S192852-NavyPrint
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Marineblå viskose bukser med blomsterprint