💰 UDSALG 💰

Leopard leggings i varme toner fra Only Carmakoma
  • Leopard leggings i varme toner fra Only Carmakoma
  • Leopard leggings i varme toner fra Only Carmakoma
  • Leopard leggings i varme toner fra Only Carmakoma
179 dkk

Leopard leggings i varme toner
Only Carmakoma

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Leopard leggings i brune nuancer fra ONLY Carmakoma i strækbar bomuldsjersey.

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning788797106
Buksernes linning udstrakt92105119132
Buksernes hoftemål8696106116
Buksernes indvendig benlængde70717172
Buksernes omkreds ved lår54596368
Buksernes omkreds ved læggen24272932

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan - Strækbar
Vaskeanvisning:
Mærke: Only Carmakoma
Varenummer: 66040-15228994-Black/LEO
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-