Mørk lilla stumpebukser med elastik i taljen fra Qneel
  • Mørk lilla stumpebukser med elastik i taljen fra Qneel
  • Mørk lilla stumpebukser med elastik i taljen fra Qneel
449 dkk

Mørk lilla stumpebukser med elastik i taljen
Qneel

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Smarte mørk lilla 7/8 bukser i den gode bukse-model fra Q'neel.

Modellen har en høj talje og indsnit, som giver en god pasform.

Den sidder tæt om hofterne og har lige ben.

Buksen er fremstillet i en høj kvalitets bengalin med stræk.

Detaljer:

  • God kvalitet
  • Fantastisk pasform
  • Flot farve

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse4446485052545658
Buksernes linning768185909499103108
Buksernes linning udstrakt94101107114120127133140
Buksernes hoftemål100110120130140150160170
Buksernes indvendig benlængde6161626262626363
Buksernes omkreds ved lår6265697276798386
Buksernes omkreds ved læggen4243444547484950

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 76% Viscose, 21% Polyamide, 3% Elastane
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Qneel
Varenummer: 39885-191-81762-8695-670
Farve : Lilla

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Mørk lilla stumpebukser med elastik i taljen