Marineblå bukser med guldprikker fra Thats Me
  • Marineblå bukser med guldprikker fra Thats Me
  • Marineblå bukser med guldprikker fra Thats Me
  • Marineblå bukser med guldprikker fra Thats Me

Specialpris: 250 dkk

Pris: 599 dkk

Marineblå bukser med guldprikker
Thats Me

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super flotte marineblå bukser fra That's Me med fine guldprikker.

Bukserne har en god bred linning med elastik. Klassiske baglommer og pyntelommer foran.

De er fremstillet i en god kraftig elastisk viskose kvalitet, der holder formen.

Et par bukser med en utrolig god pasform, der er meget behagelige at have på.

  • Kraftig stretch
  • Bred linning
  • Smalle ben
  • Guld print
Størrelse46485052545658
Buksernes linning96102107113119124130
Buksernes linning udstrakt104111118125132139146
Buksernes hoftemål104109114119124129134
Buksernes indvendig benlængde77777777777777
Buksernes omkreds ved lår62656770737578
Buksernes omkreds ved læggen40424345474850

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 65%Viskose / 30% Polyamid / 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Thats Me
Varenummer: 40346-191-1044-54714-0-69
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-