Nyhed Zhenzi badetøj Klik her

  • back
599 dkk

Marineblå bukser med guldprikker
Thats Me

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Super flotte marineblå bukser fra That's Me med fine guldprikker.

Bukserne har en god bred linning med elastik. Klassiske baglommer og pyntelommer foran.

De er fremstillet i en god kraftig elastisk viskose kvalitet, der holder formen.

Et par bukser med en utrolig god pasform, der er meget behagelige at have på.

  • Kraftig stretch
  • Bred linning
  • Smalle ben
  • Guld print

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse46485052545658
Buksernes linning96102107113119124130
Buksernes linning udstrakt104111118125132139146
Buksernes hoftemål104109114119124129134
Buksernes indvendig benlængde77777777777777
Buksernes omkreds ved lår62656770737578
Buksernes omkreds ved læggen40424345474850

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 65%Viskose / 30% Polyamid / 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Thats Me
Varenummer: 191-1044-54714-0-69
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Marineblå bukser med guldprikker