Marine blĂĄ Jazzy bengalin bukser

Flere visninger

269 dkk

PĂĄ lager Prisgaranti

Marine blĂĄ Jazzy bengalin bukser
Zhenzi

Marine blå Jazzy bengalin bukser far Zhenzi Buksen er fremstillet i benglin og har derfor rigtig gode stræk egenskaber. Jazzy modelllen fra Zhenzi, har en god komfort med elastik i hele taljen, og en bred benvidde.

* Påkrævede felter

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt108116124132140
Buksernes hoftemĂĄl106114122130138
Buksernes indvendig benlængde8282828282
Buksernes omkreds ved lĂĄr6671768186
Buksernes omkreds ved læggen4448515558

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

SĂĄdan bruger du mĂĄlskemaet

Kvalitet: 64% Viscose, 33% Polyester, 3% Lycra
Vaskeanvisning: 40 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 2012767-5790
Farve : BlĂĄ

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Marine blĂĄ Jazzy bengalin bukser