Natbukser i mørkeblå bomuld med tern fra Zizzi
  • Natbukser i mørkeblå bomuld med tern fra Zizzi
  • Natbukser i mørkeblå bomuld med tern fra Zizzi
  • Natbukser i mørkeblå bomuld med tern fra Zizzi
199 dkk

Natbukser i mørkeblå bomuld med tern
Zizzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skønne mørkeblå bukser med tern fra Zizzi.

Bukserne er dejlig bløde og er i 100% bomuld.

I linningen er der både elastik og snørre.

Find overdelen der passer til lige her: https://www.curvii.dk/m59017a-navycombcheck

  • 100% bomuld
  • Elastik og snørre
  • Løs pasform

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning8090100110
Buksernes linning udstrakt102114126138
Buksernes hoftemål120129137146
Buksernes indvendig benlængde76767777
Buksernes omkreds ved lår76818792
Buksernes omkreds ved læggen48515356

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 100% Bomuld
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zizzi
Varenummer: 61083-M59017B-NavyCombCheck
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-