Lilla mønstrede trænings capri tights fra Zhenzi
  • Lilla mønstrede trænings capri tights fra Zhenzi
  • Lilla mønstrede trænings capri tights fra Zhenzi
  • Lilla mønstrede trænings capri tights fra Zhenzi
299 dkk

Ikke på lager

Lilla mønstrede trænings capri tights
Zhenzi

1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Lækre lilla mønstrede capri tights fra Zhenzi.

De har en god pasform, med høj talje og snørre i linningen.

Tightsene er fremstillet i et strækbart materiale, som er dejligt at træne i.

Der er en smart detalje, med en lille lomme på lænden.

Detaljer:

  • Strækbart materiale
  • Høj talje med snørre i linning
  • Smalle ben
  • Lyserøde syninger
  • Lomme på lænden

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning80859095100
Buksernes linning udstrakt889499105110
Buksernes hoftemål100106111117122
Buksernes indvendig benlængde5757575757
Buksernes omkreds ved lår5861636668
Buksernes omkreds ved læggen3436373940

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 88% Polyester, 12% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 38064 2412471-3420
Farve : Lilla

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Lilla mønstrede trænings capri tights