Klassiske løse marineblå bukser i viskose jersey fra Qneel
  • Klassiske løse marineblå bukser i viskose jersey fra Qneel
  • Klassiske løse marineblå bukser i viskose jersey fra Qneel
449 dkk

Klassiske løse marineblå bukser i viskose jersey
Qneel

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Flotte løse bukser fra Q'neel.

Bukserne har bede ben, en bred elastisk linning og gode lommer.

De er fremstillet i en høj kvalitets viskose jersey, som gør at bukserne er dejligt bløde og falder flot uden at rynke.

Et par skønne bukser, der nærmest giver frit valg af overdel til, til både hverdag og fest.

  • God kvalitet
  • Brugbar farve
  • Bred linning i talje

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse464850525456
Buksernes linning9095100106111116
Buksernes linning udstrakt112119126132139146
Buksernes hoftemål120124127131134138
Buksernes indvendig benlængde686868676767
Buksernes omkreds ved lår767881838688
Buksernes omkreds ved læggen626364646566

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 93% Viskose, 7%Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Qneel
Varenummer: 34191-282-81898-2428-0-691
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Klassiske løse marineblå bukser i viskose jersey