Jazzy Bengalin bukser fra Zhenzi

Flere visninger

269 dkk

PĂĄ lager Prisgaranti

  • Køb 2 for 249 dkk pr. stk. og spar 8%

Jazzy Bengalin bukser fra Zhenzi
Zhenzi

Klassiske sorte Jazzy bukser i den velkendte gode pasform fra Zhenzi. Bukserne er fremstillet i en rigtig god og strækbar bengalin. De har elastik i hele taljen, sidder tæt på hoften og har en bred benvidde. Jazzy bukserne er til dig, der gerne vil have pæne bukser, der også er behagelige at have på.

* Påkrævede felter

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt108116124132140
Buksernes hoftemĂĄl106114122130138
Buksernes indvendig benlængde8282828282
Buksernes omkreds ved lĂĄr6671768186
Buksernes omkreds ved læggen4448515558

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

SĂĄdan bruger du mĂĄlskemaet

Kvalitet: 64% Viscose, 33% Polyester, 3% Lycra
Vaskeanvisning:
Mærke: Zhenzi
Varenummer: Jazzy Relaxed Fit Bengalin
Farve :

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Jazzy Bengalin bukser fra Zhenzi