Hvide Jazzy capri bukser fra Zhenzi
  • Hvide Jazzy capri bukser fra Zhenzi
  • Hvide Jazzy capri bukser fra Zhenzi
  • Hvide Jazzy capri bukser fra Zhenzi
269 dkk

Hvide Jazzy capri bukser
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Fine hvide 3/4 bukser i Zhenzi's gode Jazzy model.

Jazzy modellen har den gode elastik talje og rummelige facon.

Bukserne har gode brede ben, med en smart lynlås-detalje i bunden.

Detaljer:

  • Bengalin kvalitet
  • Elastik i taljen
  • Brede ben
  • God rummelighed
  • Lynlåsdetalje

Se alle vores Jazzy bengalin bukser her

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning829098106114
Buksernes linning udstrakt124132139147154
Buksernes hoftemål110118126134142
Buksernes indvendig benlængde5757575757
Buksernes omkreds ved lår6873788388
Buksernes omkreds ved læggen4246495356

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 30774 2202795-0001
Farve : Hvid

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Hvide Jazzy capri bukser