Hvide jazzy bengalin bukser fra Zhenzi
  • Hvide jazzy bengalin bukser fra Zhenzi
299 dkk

Hvide jazzy bengalin bukser
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Flotte hvide bengalin bukser i Zhenzi's gode Jazzy model.

Jazzy modellen har en god elastik i taljen og brede ben.

Bukserne er fremstillet i en lækker strækbar bengalin kvalitet, som gør at buksen er utrolig behagelig at have på.

Se alle vores Jazzy bengalin bukser her

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt108116124132140
Buksernes hoftemål106114122130138
Buksernes indvendig benlængde8282828282
Buksernes omkreds ved lår6671768186
Buksernes omkreds ved læggen4448515558

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 37685-2503770-0001
Farve : Hvid

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-