Hvide capri bukser med elastik i taljen fra Zhenzi
  • Hvide capri bukser med elastik i taljen fra Zhenzi
  • Hvide capri bukser med elastik i taljen fra Zhenzi
  • Hvide capri bukser med elastik i taljen fra Zhenzi

Specialpris: 200 dkk

Pris: 299 dkk

Hvide capri bukser med elastik i taljen
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Fine, hvide capri bukser fra Zhenzi.

De er lavet i Zhenzis Twist model med elastik i hele taljen, som gør dem rigtig dejlige at have på.

Bukserne lukkes med knap og lynlås og har fem lommer.

Detaljer:

  • Masser af stræk
  • Elastik i taljen
  • Leggings-fit

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse4244464850525456
Buksernes linning7883879296101105110
Buksernes linning udstrakt112117121126130135139144
Buksernes hoftemål104108111115119123126130
Buksernes indvendig benlængde4444444444444444
Buksernes omkreds ved lår6466676971737476
Buksernes omkreds nederst3839404143444546

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet
Kvalitet: 64% VISCOSE, 33% POLYESTER, 3% ELASTANE
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 29037 2204793-0001
Farve : Hvid

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Hvide capri bukser med elastik i taljen