Hvide 3/4 bukser i 100 % bomuld fra Zizzi
  • Hvide 3/4 bukser i 100 % bomuld fra Zizzi
  • Hvide 3/4 bukser i 100 % bomuld fra Zizzi
  • Hvide 3/4 bukser i 100 % bomuld fra Zizzi
  • Hvide 3/4 bukser i 100 % bomuld fra Zizzi
179,- DKK

Hvide 3/4 bukser i 100 % bomuld
Zizzi

På lager. Kan afsendes i dagi 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,- Prisgaranti - vi er billigst

En rigrig skøn hvid forår/sommer capri fra Zizzi

Den matcher med de fleste bluser og giver et skønt look.

De har brede ben med snor så man kan regulere dem.

Fremstillet i en skøn 100% bomulds kvalitet i let crepet look.

Gode lommer og en super pasform.

De er en del af en større serie i skønne farver.

Målskema
StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning788797106
Buksernes linning udstrakt106113121128
Buksernes hoftemål124130136142
Buksernes indvendig benlængde51515252
Buksernes omkreds ved lår74777982
Buksernes omkreds ved læggen48494950

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 100%CO
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zizzi
Varenummer: O10314T-BrightWhite | 27883
Farve : Sort
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • 29,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 39,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 49,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 39,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Trustpilot

Se hvad vores kunder skriver om os

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot