Gemma bukser i blå denim med 78cm benlængde

Flere visninger

599 dkk

På lager Prisgaranti

Gemma bukser i blå denim med 78cm benlængde
Zizzi

Gemma bukser i blå denim fra Zizzi. Denne model er med en høj talje, brede hofter og brede ben. De fås selvfølgelig også i en lang udgave med en benlængde på 82 cm.

* Påkrævede felter

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883899499105110
Buksernes linning udstrakt8894100106112118124
Buksernes hoftemål110115119124129133138
Buksernes indvendig benlængde78787878787878
Buksernes omkreds ved lår58616366697174
Buksernes omkreds ved læggen46474950515354

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 69% Bomuld 27% Polyester 4% Elastan
Vaskeanvisning: 40 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zizzi
Varenummer: J934OOA-Gemma-blue-denim-78cm
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Gemma bukser i blå denim med 78cm benlængde