Leggings i mørkeblå med små hvide prikker fra Gozzip
  • Leggings i mørkeblå med små hvide prikker fra Gozzip
  • Leggings i mørkeblå med små hvide prikker fra Gozzip
499 dkk

Leggings i mørkeblå med små hvide prikker
Gozzip

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skønne leggings i mørkeblå med små prikker fra Gozzip.

Leggingsene er med godt stræk, og i en god kraftig kvalitet.

De er fremstillet i 95% bomuld, og er derfor også gode åndbare.

De har et smalt ben, og en god elastikkant i linningen.

Et par super smarte leggings, som kan pifte ethvert outfit op.

  • Godt stræk
  • 95% Bomuld
  • Smalt ben
  • Elastik
  • Små hvide prikker

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning687989100
Buksernes linning udstrakt92104116128
Buksernes hoftemål110118126134
Buksernes indvendig benlængde79797979
Buksernes omkreds ved lår66707478
Buksernes omkreds ved læggen32343638

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 95% Bomuld 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 50914-G202040-Navy/White
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Leggings i mørkeblå med små hvide prikker