❤ Kjole Kun 150,- ❤ Klik her

  • back
499 dkk

Løse viskose bukser med blomster print
Gozzip

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Fantastisk flotte løse bukser fra Gozzip

Bukserne er er fremstillet i en let og lækker 100% viskose, som er meget behagelige at have på.

Printet er smukke fravestrålende blomster på en mørk baggrund.

I siderne er der en rigtig skøn Gozzip detalje med små prikket kontrast.

Detaljer:

  • 100% Viskose
  • Elastik i linning

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)
Buksernes linning829098106
Buksernes linning udstrakt96105115124
Buksernes hoftemål112121131140
Buksernes indvendig benlængde76767777
Buksernes omkreds ved lår80858994
Buksernes omkreds ved læggen36394144

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 100 % Viscose
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: G192038-Blackprinted
Farve :

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Løse viskose bukser med blomster print