Sorte capri træningsbukser med mesh detalje fra Aprico
  • Sorte capri træningsbukser med mesh detalje fra Aprico
  • Sorte capri træningsbukser med mesh detalje fra Aprico
  • Sorte capri træningsbukser med mesh detalje fra Aprico
399 dkk

Sorte capri træningsbukser med mesh detalje
Aprico

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skønne sorte capri træningsbukser fra Aprico.

Bukserne er i en god åndbar og hurtigtørrende kvalitet.

Nederst på benet er der en flot mesh detalje.

I linningen er der en god bred elastik og snørre.

  • Capri
  • Hurtigtørrende og åndbar
  • Mesh detalje
  • Elastik og snørre

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning8093105118130
Buksernes linning udstrakt100113126139152
Buksernes hoftemål102113124135146
Buksernes indvendig benlængde5656565656
Buksernes omkreds ved lår5861646770
Buksernes omkreds ved læggen3032343638

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 90% Polyester 10% Spandex
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Aprico
Varenummer: 56508-CropedTights-AS4994-010Black
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-