😎 Sommer tøj 😎

Blå denim bukser med lige ben kort benlængde fra Only Carmakoma
  • Blå denim bukser med lige ben kort benlængde fra Only Carmakoma
  • Blå denim bukser med lige ben kort benlængde fra Only Carmakoma
  • Blå denim bukser med lige ben kort benlængde fra Only Carmakoma
  • Blå denim bukser med lige ben kort benlængde fra Only Carmakoma
379 dkk

Blå denim bukser med lige ben kort benlængde
Only Carmakoma

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skuper fine blå denimbukser fra ONLY Carmakoma.

Bukserne er gode strækbare og har et højt indhold af bomuld.

De har et flot lige ben, de sidder godt til på lårene.

Bukserne er i en flot blå, med et vasket look fortil.

Et par super lækre bukser i en skøn kvalitet.

  • Højt indhold af bomuld
  • Vasket look
  • Blå
  • Godt stræk
  • Benlængde 32"

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse42444648
Buksernes linning78838792
Buksernes linning udstrakt869195100
Buksernes hoftemål9699101104
Buksernes indvendig benlængde85858686
Buksernes omkreds ved lår60616162
Buksernes omkreds ved læggen36373940

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 90% Bomuld - Organic 8% Elastomultiester 2% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Only Carmakoma
Varenummer: 55787-15197369-32-MediumBlueDenim
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-