Blå capri bukser

Flere visninger

Blå capri bukser -
Fra Studio

499 dkk

På lager

Prisgaranti

* Påkrævede felter

499 dkk
Blå capri bukser fra STUDIO

Bukserne er meget elastiske, så det sidder bare super godt.

De har regulerbar elastik i taljen og nogle gode lommer.

Benene stopper ca midt på læggen og bukserne lukkes med knap og lynlås.


Se Målskema på 3. faneblad

Kvalitet: 97% Bomuld - 3% Elasthan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: S162999-capri-navy
Størrelse444648505254
Buksernes linning848994100105110
Buksernes linning udstrakt98104109115120126
Buksernes hoftemål102108113119124130
Buksernes indvendig benlængde555555565656
Buksernes omkreds ved lår606366707376
Buksernes omkreds ved læggen404243454648

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Levering 1-3 hverdage

  • Post Danmark valgfrit afhentningssted 35,-
  • Post Danmark med omdeling til privatadresse 54,-
  • Post Danmark til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Blå capri bukser