Blå capri bukser fra Studio
  • Blå capri bukser fra Studio
  • Blå capri bukser fra Studio

Fra: 250 dkk

Pris: 499 dkk

Blå capri bukser
Studio

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
Blå capri bukser fra STUDIO Bukserne er meget elastiske, så det sidder bare super godt. De har regulerbar elastik i taljen og nogle gode lommer. Benene stopper ca midt på læggen og bukserne lukkes med knap og lynlås.
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7479859095101106
Buksernes linning udstrakt828894100106112118
Buksernes hoftemål9095100105110115120
Buksernes indvendig benlængde49494950505050
Buksernes omkreds ved lår52555861646770
Buksernes omkreds ved læggen34363739414244

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 97% Bomuld - 3% Elasthan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Studio
Varenummer: 14586-S162999-capri-navy
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-