BlÄ capri bukser

Flere visninger

BlÄ capri bukser -
Fra Studio

499 dkk

PĂ„ lager

Prisgaranti

* PĂ„krĂŠvede felter

BlÄ capri bukser fra STUDIO

Bukserne er meget elastiske, sÄ det sidder bare super godt.

De har regulerbar elastik i taljen og nogle gode lommer.

Benene stopper ca midt pÄ lÊggen og bukserne lukkes med knap og lynlÄs.


Se MÄlskema pÄ 3. faneblad

Kvalitet: 97% Bomuld - 3% Elasthan
Vaskeanvisning: 30 grader skÄnevask - tÄler ikke tÞrretumbling
MĂŠrke: Studio
Varenummer: S162999-capri-navy
Farve : BlÄ
StĂžrrelse444648505254
Buksernes linning848994100105110
Buksernes linning udstrakt98104109115120126
Buksernes hoftemÄl102108113119124130
Buksernes indvendig benlĂŠngde555555565656
Buksernes omkreds ved lÄr606366707376
Buksernes omkreds ved lĂŠggen404243454648

Vi har mÄlt tÞjet fladt pÄ et bord, alle mÄl er i cm.

SÄdan bruger du mÄlskemaet

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved kĂžb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 35,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

BlÄ capri bukser