CLARA - Army grønne culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • CLARA - Army grønne culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • CLARA - Army grønne culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • CLARA - Army grønne culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • CLARA - Army grønne culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
599,- DKK

CLARA - Army grønne culotte bukser i viskose bengalin
Gozzip

På lager. Kan afsendes i dagi Dag til dag leveringstrong> bestil inden kl. 15 Fragt fra 0,- ved køb over 799,- Prisgaranti - vi er billigst
  • Elastik i linning
  • Lommer
  • 7/8 længde
  • Brede ben
  • Strækbar
  • Knap og lynlås
Målskema
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt106109113116119123126
Buksernes hoftemål112115119122125129132
Buksernes indvendig benlængde66666767676868
Buksernes omkreds ved lår76798184878992
Buksernes omkreds ved læggen60616263646566

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Fakta
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 9903-72ArmyGreen | 89102
Farve : Grøn
Fragt

Levering 1-2 hverdage

  • 0,- Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • 29,- Bring valgfrit afhentningssted
  • 39,- Postnord valgfrit afhentningssted
  • 49,- Postnord med omdeling til privatadresse
  • 39,- Postnord til erhvervsadresse
  • 0,- Afhentning i Ikast
Prisgaranti
Prisgaranti - vi er billigst

Finder du den samme vare, i den samme farve og størrelse, billigere et andet sted*, matcher vi prisen lige på stedet.

Skriv en mail til [email protected] og indsæt et link til der hvor du har set det.

*Prisgarantien gælder på alle danske webshops
Kundeklub
Trustpilot

Se hvad vores kunder skriver om os

Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot
Trustpilot