Clara - Mørkeblå culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • Clara - Mørkeblå culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • Clara - Mørkeblå culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • Clara - Mørkeblå culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
  • Clara - Mørkeblå culotte bukser i viskose bengalin fra Gozzip
599,- DKK

Clara - Mørkeblå culotte bukser i viskose bengalin
Gozzip

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Elastik i linning
  • Lommer
  • 7/8 længde
  • Brede ben
  • Strækbar
  • Knap og lynlås
Størrelse42444648505254
Buksernes linning7883879297101106
Buksernes linning udstrakt106109113116119123126
Buksernes hoftemål112115119122125129132
Buksernes indvendig benlængde66666767676868
Buksernes omkreds ved lår76798184878992
Buksernes omkreds ved læggen60616263646566

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 70% Viskose, 25% Nylon, 5% Elasthan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Gozzip
Varenummer: 77180-9903-43Navy
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-