Løse bukser med print i brune nuancer fra Zhenzi
  • Løse bukser med print i brune nuancer fra Zhenzi
499 dkk

Løse bukser med print i brune nuancer
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Fantastisk smukke bukser fra Zhenzi i brune nuancer.

Bukserne er i en god kvalitet med en smule stræk.

I taljen er der et bindebånd og så er der elastik bagpå i linningen.

De har et løst ben med et lille opsmøg for enden.

  • Let stræk
  • Bindebånd
  • Opsmøg

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning8695103112
Buksernes linning udstrakt100111121132
Buksernes hoftemål114121129136
Buksernes indvendig benlængde80808080
Buksernes omkreds ved lår70757984
Buksernes omkreds ved læggen36384042

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 66% Polyester 32% Viskose 2% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 59080-2808886-0375
Farve : Brun

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-