Bløde mørkeblå bukser med ternet print fra Zhenzi
  • Bløde mørkeblå bukser med ternet print fra Zhenzi
  • Bløde mørkeblå bukser med ternet print fra Zhenzi
399 dkk

Bløde mørkeblå bukser med ternet print
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super lækre bukser fra Zhenzi med ternet print.

Bukserne er dejlig bløde og har et let stræk.

I linningen er der elastik bagpå og snørre.

De har et løst ben, og så har de to gode lommer fortil.

  • Blød
  • Løse ben
  • Snørre

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning889499105110
Buksernes linning udstrakt104111117124130
Buksernes hoftemål112119125132138
Buksernes indvendig benlængde8080808080
Buksernes omkreds ved lår7073757880
Buksernes omkreds ved læggen3436373940

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 65% Polyester 30% Viskose 5% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 58803-2808318-0900
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-