Smalle sorte bukser med frontskæring og bred linning fra Zhenzi
  • Smalle sorte bukser med frontskæring og bred linning fra Zhenzi
  • Smalle sorte bukser med frontskæring og bred linning fra Zhenzi
349 dkk

Smalle sorte bukser med frontskæring og bred linning
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Flotte og behagelig sorte strækbare bukser fra Zhenzi

Bukserne har frontskæring, en flot syning, der får benet til at syne smallere.

Der er ingen lommer som fylder og bukserne er tætsiddende med smalle ben.

De har en elstra god bred elasiik i linningen og sidder bare super godt.

  • Frontskæring
  • Strækbar
  • Bred elastik
  • Smalt ben

Vi har målt denne style i alle størrelser:

Størrelse424446485052545658
Buksernes linning8084899397101106110114
Buksernes linning udstrakt84899498103108113117122
Buksernes hoftemål100105109114118123127132136
Buksernes indvendig benlængde828282828281818181
Buksernes omkreds ved lår606366697275788184
Buksernes omkreds ved læggen343638394143454648

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 80% Viskose 17% Nylon 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 45934-2608887-0900
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-