💰 Udsalg 💰

Ternet leggings i sort og hvid fra Zhenzi
  • Ternet leggings i sort og hvid fra Zhenzi
  • Ternet leggings i sort og hvid fra Zhenzi
  • Ternet leggings i sort og hvid fra Zhenzi
199 dkk

Ternet leggings i sort og hvid
Zhenzi

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Super fine ternede leggings fra Zhenzi.

De er i en dejlig blæd kavlitet med masser af stretch.

I linningen er der en god bred elastikkant.

Sæt dem til en tunika og pift outfittet op.

  • Tren
  • Blød kvalitet
  • Elastik
StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56
Buksernes linning74788286
Buksernes linning udstrakt9498102106
Buksernes hoftemål98101105108
Buksernes indvendig benlængde83848687
Buksernes omkreds ved lår62646668
Buksernes omkreds ved læggen28293132

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 90% Polyamid 10% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 61766-2510979-0900
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-