Rustrød bengalin legging med stretch fra Zhenzi
  • Rustrød bengalin legging med stretch fra Zhenzi
  • Rustrød bengalin legging med stretch fra Zhenzi
299 dkk

Rustrød bengalin legging med stretch
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

De velkendte bukser fra Zhenzi i deres Jazzy model i rustrød.

Jazzy modellen har en god pasform har har lige ben samt elastik i taljen.

De er fremstillet i en dejlig strækbar bengalin kvalitet, som er super lækre at have på.

  • God kvalitet
  • Elastik i taljen
  • Rustrød farve

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning808997106114
Buksernes linning udstrakt108116124132140
Buksernes hoftemål106114122130138
Buksernes indvendig benlængde8282828282
Buksernes omkreds ved lår6671768186
Buksernes omkreds ved læggen4448515558

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Kvalitet: 64% Viscose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 46941-2503770-0295
Farve : Bordeaux

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-