❤ Ny sports TOP ❤ Klik her

  • back
299 dkk

Sorte trænings capri tights med lyserøde syninger
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Smarte sorte capri tights fra Zhenzi.

Tigtsene er fremstillet i et materiale med masser af stræk, som er behageligt at have på og træne i. 

Pasformen er god med høj talje og snørre i linningen for optimal komfort.

Der er samtidigt en smart detalje, med en lille lomme på lænden.

Detaljer:

  • Strækbart materiale
  • Høj talje med snørre i linning
  • Smalle ben
  • Lyserøde syninger
  • Lomme på lænden

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS(42/44)M(46/48)L(50/52)XL(54/56)XXL(58)
Buksernes linning80859095100
Buksernes linning udstrakt889499105110
Buksernes hoftemål100106111117122
Buksernes indvendig benlængde5757575757
Buksernes omkreds ved lår5861636668
Buksernes omkreds ved læggen3436373940

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 88% Polyester, 12% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 2412471-0900
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Sorte trænings capri tights med lyserøde syninger