• back
149 dkk

Marineblå bomulds jersey capri leggings
Zhenzi

Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 599,-

Flotte og enkle capri leggings fra Zhenzi.

De har en ekstra fin lille rynke detalje forneden ved benene.

Et par lækre basis leggings i en lækker bomulds kvalitet med stræk.

  • Bomulds jersey
  • Marineblå
  • Elastik i taljen
  • Capri med rynke effekt.

Vi har målt denne style i alle størrelser:

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning7277818690
Buksernes linning udstrakt100105109114118
Buksernes hoftemål96101105110114
Buksernes indvendig benlængde5757585858
Buksernes omkreds ved lår5457606366
Buksernes omkreds ved læggen2830323436

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Sådan bruger du målskemaet

Kvalitet: 94% Bomuld / 6% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 2403823-5790
Farve : Blå

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 599,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning showroom i Ikast 0,-

 

 

Marineblå bomulds jersey capri leggings