Hvide shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
  • Hvide shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
  • Hvide shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
  • Hvide shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
  • Hvide shorts i bengalin kvalitet fra Zhenzi
299,- DKK

Hvide shorts i bengalin kvalitet
Zhenzi

1-2 dages levering På lager. Kan afsendes i dag Fragt fra 0,- ved køb over 799,-
  • Bengalin med stretch
  • Regulerbar talje
  • Knap og lynlås
  • Bæltestropper
  • Step normal fit
Størrelse4244464850525456
Buksernes linning869195100104109113118
Buksernes linning udstrakt889399104110115121126
Buksernes hoftemål110114118122126130134138
Buksernes indvendig benlængde3131313130303030
Buksernes omkreds ved lår6668707274767880
Buksernes omkreds ved læggen5051515252535354

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 64% Viskose, 33% Polyester, 3% Elastan
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 81140-2403693-0001
Farve : Hvid

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-