💰 BLACK FRIDAY 💰

Sorte Jazzy capri bukser med hvide prikker fra Zhenzi
  • Sorte Jazzy capri bukser med hvide prikker fra Zhenzi
  • Sorte Jazzy capri bukser med hvide prikker fra Zhenzi
  • Sorte Jazzy capri bukser med hvide prikker fra Zhenzi
399 dkk

Sorte Jazzy capri bukser med hvide prikker
Zhenzi

På lager. Kan afsendes i dag 1-2 dages levering Fragt fra 0,- ved køb over 799,-

Skønne sorte Jazzy bukser med hvide prikker fra Zhenzi.

  • Lommer og elastik i taljen
  • Lige ben
  • Capri

Se hele vores store udvalg af Jazzy bukser lige her

StørrelseS 42/44M 46/48L 50/52XL 54/56XXL 58
Buksernes linning8492100108116
Buksernes linning udstrakt98106114122130
Buksernes hoftemål116124131139146
Buksernes indvendig benlængde5656565656
Buksernes omkreds ved lår7074788286
Buksernes omkreds ved læggen4244464850

Vi har målt tøjet fladt på et bord, alle mål er i cm.

Skemaet viser tøjets faktiske mål. Ingen mål er ganget op.
Kvalitet: 98% Bomuld 2% Elastan - Strækbar
Vaskeanvisning: 30 grader skånevask - tåler ikke tørretumbling
Mærke: Zhenzi
Varenummer: 65451-2102289-0900
Farve : Sort

Levering 1-3 hverdage

  • Gratis levering til pakkeboks ved køb over 799,-
  • Postnord valgfrit afhentningssted 39,-
  • Postnord med omdeling til privatadresse 54,-
  • Postnord til erhvervsadresse 44,-
  • Afhentning i Ikast 0,-